źródło Powiat

Dzień Dziecka z Mundurem

Pszczyna08.06.2015, 13:03

15 czerwca w godz. 10.00 - 13.00 na Stadionie Miejskim "Iskra" w Pszczynie odbędzie się Dzień Dziecka z Mundurem. Służby mundurowe z całego powiatu szykują dla naszych najmłodszych sporo atrakcji.

1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji w całym powiecie odbywało się wiele wydarzeń dedykowanych wszystkim milusińskim. Ale 15 czerwca odbędzie się jeszcze jedna impreza - służby mundurowe z całego powiatu i nie tylko zaprezentują swoje umiejętności i sprzęt.

Strażacy, policjanci, ratownicy medyczni, strażnicy miejscy, bracia kurkowi, harcerze, leśnicy, łowczy, a nawet batalion powietrznodesantowy - przedstawiciele każdej z tych służb pokażą najmłodszym, na czym polega ich praca.

Dzieci będą mogły wsiąść do wozów strażackich i policyjnych, zapoznać się z umundurowaniem i sprzętem służb, wziąć udział w przygotowanych dla nich konkurencjach, zobaczą pokaz działania policyjnej grupy szybkiego reagowania, pokaz tresury psa, symulację wypadku drogowego, pokaz ratownictwa drogowego wraz z cięciem pojazdu. A to tylko część z przygotowanych dla nich atrakcji.

Zaproszenia zostały wysłane do wszystkich przedszkoli i szkół z terenu powiatu pszczyńskiego. Organizatorzy spodziewają się kilkuset milusińskich.

źródło: Powiat

az

T G+ F

Zobacz także

Dzieci nie boją się munduru
Dzieci nie boją się munduru
Dzień Dziecka z Mundurem - będzie sporo niespodzianek!
Dzień Dziecka z Mundurem - będzie sporo niespodzianek!

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 17