(fot. archiwum)

Dni Pszczyny bez roweru i hulajnogi, ale za to z darmowymi autobusami!

Pszczyna23.08.2019, 10:17

Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników koncertów, organizatorzy przypominają o zakazie wprowadzania na teren imprezy rowerów hulajnóg oraz psów bez kagańca.

Stojaki na rowery ustawione będą tradycyjnie przy wejściach do parku.

Mieszkańcy zachodnich sołectw gminy Pszczyna (Łąka, Wisła-Wielka, Wisła-Mała, Brzeźce, Studzionka, Poręba) będą mogli skorzystać z darmowego autobusu. Autobus kursować będzie w sobotę, 24 sierpnia br. zgodnie z poniższym rozkładem jazdy.

15.06 - Pszczyna Bażantarnia
15.08 - Poręba POM
15.10 - Poręba Poczta
15.12 - Brzeźce Kolonia
15.14 - Brzeźce Szkoła
15.15 - Brzeźce Widoki
15.17 - Mizerów skrzyżowanie
15.20 - Studzionka Kolonia
15.22 - Studzionka skrzyżowanie
15.25 - Czarne Doły i Stenclówka
15.29 - Wisła Mała skrzyżowanie
15.32 - Wisła Wielka Oś.
15.34 - Wisła Wielka II
15.39 - Wisła Wielka I
15.43 - Wisła Wielka Kolonia
15.45 - Łąka Madera
15.48 - Łąka Gospoda
15.50 - Łąka Kolonia
15.53 - Pszczyna Cieszyńska
15.57 - Pszczyna Bielska
16.00 - Pszczyna ul. Żorska (obok Zagrody Żubrów)

Powrót po koncercie Happysad ok. godz. 24.00.

Reklama

Reklama

 

KK

T G+ F

Zobacz także

Święto miasta już z za nami! Zobacz zdjęcia
Święto miasta już z za nami! Zobacz zdjęcia
gorący temat
Do Sławomira dołączają Happysad i Elektryczne Gitary
Do Sławomira dołączają Happysad i Elektryczne Gitary
"Opieka wytchnieniowa" 2019 - trwa rekrutacja do programu
"Opieka wytchnieniowa" 2019 - trwa rekrutacja do programu
Tragiczny wypadek w Studzionce. Nie żyje 49-letni mężczyzna
Tragiczny wypadek w Studzionce. Nie żyje 49-letni mężczyzna
Pszczyński Budżet Obywatelski 2020. Zagłosuj na najlepszy projekt!
Pszczyński Budżet Obywatelski 2020. Zagłosuj na najlepszy projekt!

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 20