Dni Pszczyny 2006 za nami - zobacz zdjęcia

29.08.2006, 16:52

Pszczyna

Niestety, to co dobre szybko się kończy. Dwa dni wielkiego świętowania miasta już za nami. Jedno możemy stwierdzić z całą pewnością: tegoroczne Dni Pszczyny na długo zapadną w naszej pamięci.


Atrakcji było co nie miara, o czym przekonali się wszyscy, którzy tłumnie przybyli do pszczyńskiego parku. Bawiły się dzieci, młodzież i dorośli. Miłośnicy mocniejszego brzmienia mieli swoje święto w sobotę, kiedy na scenie przed Muzeum Zamkowym wytąpił zespół UNDERGROUND, a gwiazdą zespołu był zespół HEY. Jego wokalistka Katarzyna Nosowska wręcz zahipnotyzowała pszczyńską publiczność, która wytrwale domagała się bisów. Najbardziej niezmordowani fani jeszcze godzinę po koncercie krzyczeli jej imię i czekali na autografy. Jak powiedziała nam Kasia Nosowska po koncercie, pszczyńska publiczność była bardzo gorąca i na pewno na długo zapadnie jej w pamięci. - Samą Pszczynę zapamiętam jako miasto panien młodych. W parku widziałam chyba siedem młodych par, które robiły sobie zdjęcia. Jeszcze nigdy nie widziałam takiego obrazka - śmiała się wokalistka.

W niedzielę do parku zjechały całe rodziny. Ogromny balon, wioska indiańska, pokaz mody czy koncert zespołu Karaluchy to tylko niektóre atrakcje. Świetny show dał kabaret DNO. A na koncercie gwiazdy wieczoru - Urszuli z zespołem nikt nie stał w miejscu. Artystka przypomniała swoje stare przeboje. Nie zabrakło takich utworów jak: Ja płaczę”, Dmuchawce, latawce, wiatr”, czy Biała droga”, a publiczność oszalała, gdy zabrzmiał jej największy przebój: Konik na biegunach”. Dni Pszczyny 2006 tradycyjnie zakończył pokaz sztucznych ogni. Dodajmy, że wyjątkowo efektowny.

Zapraszamy do oglądania naszych fotogalerii z Dni Pszczyny (w dziale fotoreportaże). Nasi fotoreporteży byli wszędzie tam, gdzie działo się coś godnego uwagi. Możecie zobaczyć zarówno to, co działo się na scenie, ale także i pod nią. Szukaj siebie na zdjęciach!

pin

T G+ F

Zobacz także

GALK 2006/07 zakończony - zobacz zdjęcia!
GALK 2006/07 zakończony - zobacz zdjęcia!
Pierwszy z Dni Pszczyny za nami - zobacz zdjęcia
Pierwszy z Dni Pszczyny za nami - zobacz zdjęcia
Śladami pszczyńskich Żydów... miniprzewodnik po mieście
Śladami pszczyńskich Żydów... miniprzewodnik po mieście
Tradycje i kulinaria ziemi pszczyńskiej
Tradycje i kulinaria ziemi pszczyńskiej

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18