Dieta cud - komedia odchudzająca

12.04.2012, 11:15

Pszczyna

12 kwietnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury wystawiona zostanie sztuka pt. „Dieta cud”.


Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show w domu Slim Brothera. Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie.

Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka „na żywo”. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem sms-ów wybiorą „Miss Fitness”. Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady „im mniej - tym więcej”. Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: „cel uświęca środki.” Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

Komedia Dieta cud” - satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek - najmniej ważny element wszechobecnego show staje się narzędziem świętej „oglądalności”, produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki. I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał. Spektakl w obsadzie gwiazdorskiej!

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie PCKul. Rezerwacje biletów i zamówienia grupowe należy kierować na adres agencjateatralna@wp.pl lub pod nr tel. 600 966 576, 531 000 557. Możliwość negocjacji cen przy zamówieniu grupowym.

Więcej o spektaklu na stronie www.dieta-cud.info

jack

T G+ F

Zobacz także

Dzień Zdrowia w Domu Kultury w Woli
Dzień Zdrowia w Domu Kultury w Woli
Absurdalna komedia w PKF-ie
Absurdalna komedia w PKF-ie
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18