Czterech mężczyzn napadło na salon gier na Polgazie. Użyli siły wobec pracownika i ukradli pieniądze

13.05.2014, 12:22

Pszczyna

We wtorek, 13 maja o świcie doszło do napadu na salon gier przy ul. Dobrawy w Pszczynie. Czterech napastników użyło siły fizycznej wobec pracownika. Ukradli niespełna 300 zł.


Policja nie udziela bliższych informacji dotyczących sprawców rozboju. Wiadomo jedynie, że było ich czterech.
Do salonu gier weszli od zaplecza przez otwarte drzwi. - Użyli siły fizycznej wobec pracownika. Mężczyzna nie został ranny, sprawcy wykorzystali bardziej przewagę liczebną - informuje mł. asp. Karolina Błaszczyk, oficer prasowy pszczyńskiej policji. Następnie ukradli niespełna 300 zł i uciekli.

Policja apeluje do wszystkich pracowników i właścicieli punktów z automatami do gier losowych o niskich wygranych, o zachowanie szczególnej ostrożności. - Nie chcemy, by powtórzyła się historia z napadami na małe punkty handlowe. Sprawcy wykorzystali otwarte drzwi na zapleczu - to przestroga dla innych - dodaje policjantka.

Policja nie wyklucza, że za rozbój mogą być odpowiedzialne osoby, które są klientami takich punktów, przez co popadły w tarapaty finansowe.

Funkcjonariusze szukają sprawców rozboju i kradzieży. Osoby, które mogą mieć w tej sprawie jakiekolwiek informacje, są proszone o kontakt z komendą, tel. 997 lub 32 449 32 00.

ram

T G+ F

Zobacz także

W Pszczynie powstanie salon gier?
W Pszczynie powstanie salon gier?
Dzień Mężczyzn
Dzień Mężczyzn
Trwa rozbudowa zaplecza sportowego w Łące
Trwa rozbudowa zaplecza sportowego w Łące
Spotkanie autorskie z Filipem Springerem
Spotkanie autorskie z Filipem Springerem
Wraca akcja „Aktywnie na Starym Dworcu”
Wraca akcja „Aktywnie na Starym Dworcu”

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18