Byli poszukiwani. Trafili za kraty, bo przyjechali na święta

Pszczyna, Wola29.12.2016, 09:50

Dwoje poszukiwanych listem gończym przywita nowy rok w areszcie śledczym, gdzie trafili zgodnie z poleceniem sądu. Wpadli w ręce pszczyńskich policjantów, kiedy wrócili do domu na święta. Zarówno 28-letni wolanin, jak i 25-letnia pszczynianka ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości od kilkunastu miesięcy.

Świąteczne działania pszczyńskich policjantów objęły teren całego powiatu. Efektem tego było m.in. zatrzymanie dwoje poszukiwanych na podstawie listów gończych.

Byli to 28-letni mieszkaniec Woli i 25-letnia mieszkanka Pszczyny. Decyzja o prawie dwuletnim pozbawieniu wolności mężczyzny zapadła w związku z zarzucanym mu przestępstwem znęcania się nad rodziną. Zamieszana w kradzieże kobieta będzie musiała natomiast spędzić za kratami najbliższe trzy miesiące.

Do samych zatrzymań doszło w poniedziałek, czyli w drugi dzień świąt, i we wtorek. Jak zawsze, widok mundurowych w drzwiach po wigilii nie nastrajał pozytywnie domowników.

Nauczeni jednak doświadczeniem policjanci wiedzą, że właśnie w tym okresie najczęściej mogą spodziewać się powrotów poszukiwanych do kraju i i do ich domów rodzinnych.
KPP Pszczyna

pako

T G+ F

Zobacz także

Trzy włamania w Łące
Trzy włamania w Łące
Bus w rowie, bo kierowca chciał ratować zwierzę
Bus w rowie, bo kierowca chciał ratować zwierzę
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18