Pani Katarzyna jest dyplomowaną terapeutką od lat związaną z branżą medyczną.

Art. spons. Bio-Medica - odzyskaj zdrowie i pełnię sił!

Pszczyna28.08.2018, 14:50

W połowie sierpnia przy ul. Bogedaina 5 otwarty został specjalistyczny gabinet medycyny fizykalnej Bio-Medica, skierowany m.in. do osób ze schorzeniami tarczycy, bólami stawów i kręgosłupa. 

Właścicielką gabinetu jest Katarzyna Goły z Radostowic, absolwentka psychologii, technik elektroradiologii i dyplomowany terapeuta, od lat związana z branżą medyczną. - Miejsce to powstało z myślą o osobach potrzebujących wsparcia w leczeniu dolegliwości bólowych, chorób narządów wewnętrznych, a także wielu chorób przewlekłych. Przez blisko 8 lat pracowałam w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach w zawodzie elektroradiologa. Wykonywałam tomografie komputerowe, zdjęcia rentgenowskie, zdjęcia śródoperacyjne na bloku operacyjnym ortopedycznym. W okresie tym miałam kontakt z osobami zmagającymi się z różnymi urazami i chorobami, co było jednym z powodów zaangażowania się w specjalistyczne zajęcia praktyczne i teoretyczne, a następnie otwarcie własnego gabinetu medycyny fizykalnej - mówi Katarzyna Goły. 

Specjalistyczny gabinet Bio-Medica znajduje się w Pszczynie przy ul. ks. bp. Bogedaina 5.

W ofercie gabinetu znaleźć można trzy podstawowe, bezbolesne i w pełni bezpieczne zabiegi. Pierwszym z nich jest terapia metodą Zenni (odkryta w 1987 roku w Australii przez Polaka, dra Viktora Żenni), stosowana w Polsce od około 17 lat. Polega na odpowiedniej stymulacji elektrycznej tzw. prądami Bernarda (zmodyfikowane prądy galwaniczne), które usprawniają procesy elektrochemiczne zachodzące w układzie nerwowym i miejscach wymagających leczenia. Zalecana jest na wszelkie schorzenia tarczycy, różnego rodzaju stany zapalne i bóle kostno-stawowe, choroby narządów wewnętrznych, dolegliwości ginekologiczne i urologiczne, problemy oddechowe i alergie, kontuzje i złamania, żylaki, choroby narządu wzroku, zatok, a nawet depresję.

Aparat do przeprowadzania w pełni bezbolesnej i bezpiecznej terapii metodą ZENNI. 

Kolejna w ofercie jest plazmoterapia wynaleziona w latach 30. XX w. w Stanach Zjednoczonych przez Royal Raymonda Rife’a, konstruktora rewolucyjnych mikroskopów optycznych. Terapia wykonywana jest za pomocą najlepszego na świecie urządzenia emitującego elektromagnetyczne impulsy, pozwalające niszczyć patogeny ze 100% skutecznością. Ich zasięg wynosi 15 metrów, dzięki czemu z terapii może korzystać równocześnie kilka osób. Metoda stosowana jest na szeroką skalę m.in. w USA, Kanadzie, Czechach czy Słowacji.  Zalecana jest przy leczeniu schorzeń, których podłożem są zakażenia bakteriami, wirusami, grzybami i pasożytami (min. borelioza, toksoplazmoza, stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, jelit, żołądka, dwunastnicy, wątroby, trzustki, nerek, problemy skórne, migreny, stwardnienie rozsiane, prostata, torbiele, mięśniaki, wirus HPV). 

Trzecią metodą jest zabieg aparatem ION DETOX. Urządzenie posiada pas zawierający aktywny węgiel z bambusa, emitujący podczerwień w trzech zakresach temperatury umożliwiających pobudzenie komórek do wydalania toksyn. Podczas zanurzenia stóp w pojemniku z wodą i jonizatorem, w trakcie 30 minut zabiegu woda zmienia kolor, co jest dowodem usuwania toksyn i metali ciężkich z organizmu. Terapia poprawia pracę układu odpornościowego i nerek, równowagę czynnika pH krwi, które ma znaczenie przy odkwaszaniu organizmu, pomaga w trakcie stosowania diet odchudzających, stanów przemęczenia, łagodzi dolegliwości bólowe w chorobach reumatycznych i artretyzmie, urazach, podnosi witalność organizmu, poprawia wygląd skóry.

Zabieg przy pomocy urządzenia ION DETOX pomaga w usuwaniu toksyn i metali ciężkich z organizmu. 

- Nim podjęłam się otwarcia gabinetu, o skuteczności stosowanych terapii przekonałam się na własnym przykładzie. Metoda Zenni pomogła mi wyleczyć niedoczynność tarczycy, unormował się poziom TSH, z czasem mogłam odłożyć zażywane leki. O diametralnych zmianach świadczą przede wszystkim wyniki badań, które warto wykonać pod kierunkiem lekarza specjalisty przed i po regularnych zabiegach. Jedna z moich pacjentek dzięki tej metodzie po czterech zabiegach uniknęła poważnej operacji jaskry - opowiada Katarzyna Goły.  

Oferta w Bio-Medica skierowana jest do dorosłych i młodszych pacjentów, którzy coraz częściej zmagają się różnymi problemami zdrowotnymi. Profesjonalny sprzęt w gabinecie Bio-Medica posiada wymagane atesty i certyfikaty Unii Europejskiej. - Zabiegi metodą Zenni wykonuje się zazwyczaj co 4 tygodnie, a częściej w przypadku silnych dolegliwości bólowych (raz w tygodniu lub co dwa tygodnie). Zabiegi Ion Detoks wykonuje się 2-3 razy w tygodniu, natomiast plazmoterapia ustalana jest indywidualnie - dodaje K. Goły.

W otwarciu oraz zakupie specjalistycznego sprzętu pani Katarzynie pomogło dofinansowanie ze środków unijnych w ramach programu Funduszu Górnośląskiego S.A. - projekt „Firma bez barier”. 

Pszczyna, ul. Bogedaina 5, tel. 506 595 341, www.bio-medica.info

(dawna Galeria Weranda, wejście od strony LM Diagnostyka)

Godziny otwarcia: poniedziałek, środa: 9.00-17.00, piątek: 9.00-16.00

tog

T G+ F

Zobacz także

Od marca droższe bilety
Od marca droższe bilety
Awans do szesnastki najlepszych drużyn Futsalu
Awans do szesnastki najlepszych drużyn Futsalu
Wójt wręczył nagrody najlepszym sportowcom
Wójt wręczył nagrody najlepszym sportowcom
Uczennice "Samochodówki" na ogólnopolskim konkursie fryzjerskim
Uczennice "Samochodówki" na ogólnopolskim konkursie fryzjerskim
Uwaga! Przegląd i konserwacja Mostu Bronisław
Uwaga! Przegląd i konserwacja Mostu Bronisław
Uczniowie z Góry wzięli udział w konkursie "Do hymnu"
Uczniowie z Góry wzięli udział w konkursie "Do hymnu"
Niemal 50 zawodników wyciskało sztangę
Niemal 50 zawodników wyciskało sztangę
Ministerstwo Infrastruktury konsultuje z samorządami wariant węzła na DK1
Ministerstwo Infrastruktury konsultuje z samorządami wariant węzła na DK1
Rewolwer i nielegalne substacje w kontrolowanym samochodzie
Rewolwer i nielegalne substacje w kontrolowanym samochodzie
Zapłać za mandat kartą płatniczą
Zapłać za mandat kartą płatniczą
12 kierowców ukaranych za przejazd na czerwonym świetle
12 kierowców ukaranych za przejazd na czerwonym świetle
Bezpłatne przejazdy dla Honorowych Dawców Krwi
Bezpłatne przejazdy dla Honorowych Dawców Krwi
SQL: 16