(fot. archiwum)

Bezpłatne, wyborcze wydanie Gazety Pszczyńskiej!

Powiat15.10.2018, 13:46

We wtorek, 16 października ukaże się bezpłatne wydanie „Gazety Pszczyńskiej”, w całości poświęcone wyborom samorządowym.

21 października, w niedzielę, odbędą się wybory samorządowe. To ważna data. To w tych wyborach decyduje się, w jakim otoczeniu przyjdzie nam na co dzień żyć.

Mieszkańcy powiatu pszczyńskiego będą wybierać radnych do Rady Miejskiej w Pszczynie, rad gmin w Goczałkowicach-Zdroju, Kobiórze, Miedźnej i Pawłowicach, burmistrza Pszczyny i wójtów gmin, radnych do Rady Powiatu Pszczyńskiego oraz Sejmiku Województwa Śląskiego.

Bezpłatne, specjalne wydanie „Gazety Pszczyńskiej” to vademecum wyborcy. Znajdziecie w nim listy z wszystkimi kandydatami, na których mogą oddać głos mieszkańcy gmin powiatu pszczyńskiego. Przybliżamy sylwetki i programy kandydatów na burmistrza i wójtów, piszemy o barwach kampanii wyborczej, przypominamy, jak głosowaliśmy cztery lata temu.

Wyborcze wydanie „Gazety Pszczyńskiej” ukaże się w całym powiecie pszczyńskim! Pytajcie o nie w sklepach.

jack

T G+ F

Zobacz także

Na Śląsku bez zmian. Rządzić będą ci sami
Na Śląsku bez zmian. Rządzić będą ci sami
Z niezgody na gumową republikę
Z niezgody na gumową republikę
Biegaj z Aktywną Pszczyną
Biegaj z Aktywną Pszczyną
Zaginął 43-letni mieszkaniec Pszczyny
Zaginął 43-letni mieszkaniec Pszczyny
gorący temat
Nowy numer "Gazety Pszczyńskiej": zapraszamy do lektury!
Nowy numer "Gazety Pszczyńskiej": zapraszamy do lektury!
Nie Dokarmiaj Smoga ma konkretne pomysły na walkę ze smogiem
Nie Dokarmiaj Smoga ma konkretne pomysły na walkę ze smogiem

Komentarze:

pioskowian 2018-10-17 godz. 13:22
W Piosku na ulicach Wolności, Jaśminów, Azalii, Jasnej, Paderewskiego ........jest tragedia. Nikt z poprzedniej kadencji się tym nie interesuje. Przywożą trochę kamienia rzucają do dziur lub obok. Nieważne gdzie byle by było. Następnie jedzie walec i efektu brak. Interwencji kogokolwiek również. Teraz rowy skosili tak aby coś było na otarcie łez.
wyborca bez wyboru 2018-10-17 godz. 08:18
napiszcie o tym jak w Gminie Suszec już po wyborach, bo nie ma wyboru, spróbujcie rozkminić ten fenomen..
wyborca 2018-10-17 godz. 04:41
Napiszcie o tym co obiecywali kandydaci i o tym co zrobili. W ostatnich dniach na gwałt remontowane są drogi i koszona jest trawa w rowach powiatowych. Dziwne że akurat teraz???? Napiszcie o tematach które jeszcze nie były nagłaśniane bo są niewygodne. Ciekawe dlaczego nikt nie przygląda się remontom ulic niewyasfaltowanych gdzie po remoncie jest gorzej niż było!!! Nie ma na to rozwiązania???
treść:
autor:

SQL: 18