Bepo Rally Team na drugim miejscu w Tychach!

14.09.2007, 13:34

Bardzo dobry występ zanotowała załoga Bepo Rally Team w III rundzie Pucharu Automobilklubu Ziemi Tyskiej. Rajdowcy z Wisły Wielkiej zajęli drugie miejsce w klasie 5 oraz 12. w klasyfikacji generalnej.

Trzy rundy jakie trzeba było pokonać na torze testowym Fiata w Tychach, opel alstra Szymona Goli (kierowca) i Arkadiusza Porwoła (pilot) pokonał w czasie 437,06 s.Zwycięzca klasy 5, Rafał Kręcioch, który prowadził fiata punto, wyprzedził załogę z Wisły Wielkiej o 3,12 s. Ta różnica wynikała głównie z drugiego przejazdu, kiedy Kręcioch osiągnął ponad trzysekundową przewagę. Pozostałe dwa przejazdy obie załogi pokonywały w podobnym czasie. III rundę Pucharu AZT wygrał z kolei Witold Biłek, który prowadząc subaru imprezę osiągnął czas 393,09 s.

Zawody były prowadzony w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Raz padał deszcz, później wychodziło słońce. To nie ułatwiało jazdy.

Po trzech rundach klasyfikacji łącznej Pucharu AZT załoga Bepo Rally Team zajmuje drugie miejsce w klasie 5. Ostatnie zawody z tej serii odbędą się 2 grudnia. Rajdowcy będą walczyć co najmniej o utrzymanie tej wysokiej pozycji. Różnice punktowe są jednak tak niewielkie, że w przypadku słabszego występu można też spaść o kilka pozycji. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

Bepo Rally Team: Gdyby nie pech...