Art. spons.: Zawalcz o odszkodowanie, nie bój się windykacji

Artykuł sponsorowany12.09.2018, 10:10

Uważasz, że należy Ci się odszkodowanie, albo ubezpieczyciel wypłacił Ci mniej niż powinien? Ktoś zalega Ci z płatnością? Chcesz się obronić przed nakazem zapłaty? Kancelaria Prawna KLZ zapewnia bezpłatną analizę sprawy oraz profesjonalną pomoc!

Kancelaria Prawna KLZ - Kasperek, Lubańska-Ziołkowska Sp.J. została założona kilka miesięcy temu. Wspólnicy kancelarii specjalizują się w prawie ubezpieczeniowym. Wacław Kasperek to specjalista z zakresu szkód majątkowych, działający z powodzeniem na rynku ubezpieczeń od prawie dwóch dekad. Zofia Lubańska-Ziołkowska jest prawnikiem, zajmującym się tematyką szkody niemajątkowej, wyrazem czego jest praca nad rozprawą doktorską obejmującą problematykę szkody na osobie.

Pomoc w odszkodowaniu i bezpłatny pojazd zastępczy

Oboje podkreślają, że może do nich przyjść każdy i uzyskać bezpłatną analizę sprawy, bezpłatną weryfikację przyznanego odszkodowania, a także profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań ze wszystkich polis. - Ubezpieczyciele często przedstawiają zaniżone wyceny szkody. Wszystko po to, by wypłacić klientowi jak najmniej. Świadczymy pomoc prawną nie tylko dla osób fizycznych, ale również dla podmiotów gospodarczych na każdym etapie postępowania, w sprawach w związku z powstaniem uszkodzeń ciała, śmierci osoby najbliższej oraz szkody na mieniu – mówi Zofia Lubańska-Ziołkowska.

Kancelaria skupuje kosztorysy po wypłaconych już szkodach na pojazdach. Co istotne, oferuje bezpłatny wynajem pojazdów zastępczych na czas likwidacji szkód komunikacyjnych z polisy OC sprawcy, a także bezgotówkową organizację napraw pojazdów.

Odzyskaj należność, obroń się przed nakazem zapłaty

Pszczyńska kancelaria specjalizuje się też w sprawach związanych z windykacją. Chodzi o pomoc w przypadku, jeśli ktoś zalega nam z płatnością. Specjaliści pomagają wtedy w odzyskaniu należności. Pomoc można uzyskać także w sytuacji, kiedy otrzymujemy nakazy zapłaty. - Bronimy klientów przed firmami, które skupują ich długi i nękają nakazami zapłaty. Pomagamy rozwiązywać tego typu problemy – podkreśla Wacław Kasperek.

Kancelaria Prawna KLZ - Kasperek, Lubańska-Ziołkowska Sp.J. zajmuje się też m.in. postępowaniami w sprawach upadłości konsumenckiej czy kredytów frankowych.

Profesjonalna pomoc w rozsądnej cenie

Co istotne, klient nic nie ryzykuje decydując się na skorzystanie z usług kancelarii. Prowadzenie sprawy jest bezpłatne, a prowizja pobierana jest tylko od tego, co uda się wyegzekwować. To wygodne dla klienta, który nie musi ponosić żadnych kosztów do momentu pozytywnego finału postępowania. - Prowadzimy sprawy sądowe bez angażowania środków klienta. Ryzyko przegranej ponosi wyłącznie kancelaria – zauważają wspólnicy. To ważne, bo nie trzeba martwić się o koszty sądowe, daje poczucie bezpieczeństwa, bo wszystkimi formalnościami zajmują się specjaliści. Kancelaria Prawna KLZ oferuje konkurencyjne wynagrodzenie w stosunku do innych tego typu firm.

Kancelaria zaprasza także na bezpłatne porady prawne oraz konsultacje, które oferowane są przy ul. Bieruńskiej 19A w Pszczynie (nad sklepem El-Bud, przy skrzyżowaniu DK 1 z ul. Bieruńską) w każdy poniedziałek w godz. 15.00 – 16.00. Bezpłatną pomoc i poradę można uzyskać też wypełniając formularz znajdujący się na stronie internetowej kancelarii – www.klz-kancelaria.pl, lub dzwoniąc pod numer tel. 730 180 112.

Wspólnicy z pszczyńskiej kancelarii gwarantują pełen profesjonalizm oraz prawidłowe prowadzenie sprawy klienta.

 

Kancelaria Prawna KLZ poszukuje pracownika do pracy w terenie

Do jego zadań będzie należało poszukiwanie podmiotów chętnych do współpracy z kancelarią, osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach, rekrutacja nowych przedstawicieli, obsługa aut zastępczych.
Wymagania: komunikatywność, dyspozycyjność, kreatywność, prawo jazdy kat. B. Firma gwarantuje szkolenia, samochód służbowy, telefon.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres biuro@klz-kancelaria.pl

 


Kancelaria Prawna KLZ - Kasperek, Lubańska-Ziołkowska Sp.J.
Odszkodowania, auta zastępcze, windykacja

ul. Bieruńska 19A
43-200 Pszczyna
tel. 730 180 112
www.klz-kancelaria.pl

red

T G+ F
Będzie projekt przebudowy ul. Lipowej w Wiśle Wielkiej
Będzie projekt przebudowy ul. Lipowej w Wiśle Wielkiej
Pszczyński PUP dobrze realizuje instrumenty tarczy
Pszczyński PUP dobrze realizuje instrumenty tarczy
Mobilny punkt wymazowy dla osób w kwarantannie
Mobilny punkt wymazowy dla osób w kwarantannie
Za kilka dni niemal 400 uczniów z powiatowych szkół przystąpi do matury
Za kilka dni niemal 400 uczniów z powiatowych szkół przystąpi do matury
15 kolejnych zakażeń i trzech ozdrowieńców
15 kolejnych zakażeń i trzech ozdrowieńców
Powstają kolejne odcinki ścieżek rowerowych w gminie Pszczyna
Powstają kolejne odcinki ścieżek rowerowych w gminie Pszczyna
SQL: 14