Art. spons.: Kabaret Zachodni w Klubie O'Key

Artykuł sponsorowany19.04.2017, 11:03

Klub O'Key zaprasza na kolejny Wieczór Kabaretowy, który odbędzie się w czwartek, 27 kwietnia o godz. 19.30.

Gościem tego wieczoru będzie Kabaret Zachodni (Zielona Góra), wcześniej znany pod nazwą Kabaret Słuchajcie. Gospodarzem wieczoru będzie jak zawsze Piotr Skucha.

Bilety w cenie 35 zł są do nabycia w klubie. Rezerwacja miejsc - tel. 885 219 109

Kabaret Zachodni
To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację "Babeczki z rodzynkiem", ale to dawne dzieje – przedwczorajsze. Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nowa energią i nową nazwą.

Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa się ze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji: podryw na wózek z dzieckiem czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Chajzera. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy. Nowa energia, nowy skład – nowa jakość!

Kabaret Zachodni - grupę tworzą: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz nareszcie Karolina Kuras.

 

Klub Muzyczny O'Key

ul. M. C. Skłodowskiej
43-200 Pszczyna
tel. 885 219 109
www.klubokey.pl

T G+ F
SQL: 13