Arcymecz o finał PALS-u

19.04.2007, 00:13

Fantastyczny mecz rozegrali wczoraj siatkarze Studentów i White Team’u. - Takiego spotkania w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki jeszcze nie było. Na miarę finału – relacjonował po spotkaniu Grzegorz Białas, kapitan „Białych”.

Trzeba było rozegrać pięć setów, żeby wyłonić zwycięzcę. Ale stawka była bardzo duża.Ekipa, która wygrała w tym pojedynku awansowała do wielkiego finału Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Już teraz możemy powiedzieć, że tym zespołem są Studenty.

Wygrali 3:2 (25:18, 23:25, 25:22, 27:29, 15:13). „Po meczu” mogło być w czwartym secie. Studenty prowadziły w nim już 19:11. „Biała drużyna” potrafiła się jednak podnieść wygrać tę odsłonę 29:27 i doprowadzić do tie-break’u. W decydującej części meczu szczęście było już po stronie Studentów.

W pojedynku o mistrzostwo Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, Studenty zmierzą się z Niebieskimi. W meczu o trzecie miejsce spotkają się z kolei: White Team i Sokół. Wiadomo, że piąte miejsce zajmie Va Banque, który na tej pozycji ukończył rundę zasadniczą. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

rin

T G+ F

Zobacz także

Finały PALS
Finały PALS
PALS reaktywacja!
PALS reaktywacja!
Dziś i jutro kino tureckie w Pszczyńskim Klubie Filmowym
Dziś i jutro kino tureckie w Pszczyńskim Klubie Filmowym
Alarm Smogowy w powiecie pszczyńskim na dzień 11 grudnia
Alarm Smogowy w powiecie pszczyńskim na dzień 11 grudnia

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18