All4him w Hotelu Imperium na rzecz domu dziecka

08.06.2014, 11:29

Pszczyna

8 czerwca (niedziela) o godz. 16:00 w Sali Kongresowej Hotelu Imperium w Pszczynie odbędzie się koncert charytatywny zespołu All4Him, w trakcie którego nastąpi zbiórka datków na rzecz dofinansowania wypoczynku wakacyjnego dzieci z Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie.


Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie prowadzi dom dziecka dla dzieci z powiatu pszczyńskiego oraz jest organizatorem pieczy zastępczej dla dzieci pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych.
W trakcie koncertu publiczność będzie mogła obejrzeć już drugi musical przygotowany przez młodzieżową grupę All4Him (www.all4him.pl), pt. „Precedens” , opowiadający w bardzo ciekawy sposób o procesie osoby oskarżonej o zabójstwo i jednocześnie dotykający trudnych zagadnień dotyczących sprawiedliwości, miłosierdzia oraz przebaczenia.

Zaraz po koncercie odbędzie się zbiórka środków na dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego dzieci z pszczyńskiego domu dziecka. Wylicytować będzie można m.in. dwa cenne obrazy, które przekazał anonimowy sponsor.

Zapraszamy wszelkie osoby, którym nie jest obojętny los tych dzieci, a które chciałyby przy tej okazji chciałyby umożliwić im jak najciekawszą możliwość spędzenia wolnego czasu w trakcie wakacji – pamiętajmy, iż od naszej hojności zależą wakacje tych dzieci, dlatego organizatorzy liczą na liczny udział oraz hojność mieszkańców Pszczyny.

Grupa zgodziła się na koncert bez honorarium, chcąc w ten sposób wesprzeć tę szlachetną inicjatywę. All4Him koncertował już dwukrotnie w Pszczynie, ostatnio w sali Centrum Kultury w ramach „Rodzinnej Majówki”, przedstawiając wówczas swój pierwszy musical „Zapytaj tych co Go znają” i gromadząc niemal 200-osobową publiczność. Musical ten doczekał się również nagrania DVD oraz CD. Osoby które nie miały możliwości wówczas go obejrzeć – zapraszamy na musical „Zapytaj tych co Go znają” do Tychów 7.6.2014 (sobota) na godzinę 18:00 w Hotelu Tychy.

Sponsorem koncertu będzie m.in. Hotel Imperium w Pszczynie, który bezpłatnie użyczy sali na potrzeby tego wydarzenia.

Organizatorzy

T G+ F

Zobacz także

Występ Kabaretu pod Wyrwigroszem w Hotelu Imperium odwołany
Występ Kabaretu pod Wyrwigroszem w Hotelu Imperium odwołany
Koncert Wiosenny na rzecz
Koncert Wiosenny na rzecz "Domu Kulejących Aniołów"
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18