Właścicielką salonu Ah! Beauty jest mieszkanka Wisły Wielkiej, Karolina Żurowska-Migas, absolwentka fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Warsaw Aesthetic Academy w dziedzinie kosmetologii i laseroterapii.

Art. spons. Ah! Beauty - z miłości do piękna, zdrowia i urody!   

Pszczyna11.03.2020, 12:08

Końcem zeszłego roku w Pszczynie przy ul. Kopernika 15 otwarto wyjątkowy salon kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Każdy, kto pragnie zadbać o swoją urodę, kondycję skóry, estetykę ciała znajdzie tutaj właściwą pomoc i chwile relaksu.

Ah! Beauty to miejsce, które charakteryzuje kameralna atmosfera, przytulne i naturalne wnętrza inspirowane trendami prosto z Paryża i Wielkiej Brytanii. O urodę oraz samopoczucie każdego klienta dba profesjonalna kadra. W salonie znajdują się najnowszej generacji urządzenia, a podczas zabiegów stosowane są światowe linie kosmetyków.

Gabinet poszczycić może się jedynym w okolicy laserem nowoczesnej generacji The Epi Lab, służącym do usuwania każdego rodzaju owłosienia, a także liftingu, redukcji przebarwień, rumienia, trądziku i mezoterapii. Urządzenie likwiduje ryzyko bólu i podrażnień, dzięki systemowi intensywnego schładzania do poziomu naskórka. Gwarantuje skuteczne i bezpieczne leczenie wszystkich fototypów skóry. Tuż po zabiegu trwającym zaledwie kilkanaście minut, pacjent od razu może wrócić do codziennych czynności.

Bogata oferta Ah! Beauty opracowana została dla kobiet i mężczyzn, pragnących spojrzeć w lustro
bez żadnych kompleksów.

W ofercie salonu znajdziemy Karboksyterapię JULIE przeznaczoną m.in. do zahamowania wypadania włosów, czy terapii blizn i rozstępów, których redukcja sięga poziomu 60-80%. Dzięki odpowiedniej aplikacji CO2 skóra staje się jędrniejsza, bardziej sprężysta i elastyczna, nabiera właściwego kolorytu.

W Ah! Beauty skorzystać można z mezoterapii mikroigłowej, manualnego liftingu twarzy, masażu i fizjoterapii, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz medycyny estetycznej. Każdą terapię poprzedzają bezpłatne indywidualne konsultacje.

Już wiosną w salonie pojawi się rewolucyjna aparatura wykorzystująca jednocześnie aż 5 wiodących technologii (fale radiowe, laser podczerwieni, endermomasaż podciśnieniowy, mechaniczny masaż rolkami oraz liposukcję ultradźwiękową). Urządzenie idealnie wygładzi zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie oraz wokół ust. Pomoże pozbyć się „worków” i cieni pod oczami, wymodeluje policzki, zredukuje podwójny podbródek. Sprzęt zmniejszy obwód naszego ciała, poprawi metabolizm oraz pobudzi działanie układu limfatycznego.

Z zabiegów salonu korzysta m.in. Aleksandra Kiepura, uczestniczka znanego telewizyjnego reality show Hotel Paradise emitowanego w TVN7, na co dzień trenerka fitness i dietetyk z Katowic.

Salon podczas zabiegów wykorzystuje kosmetyki stosowane przez dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów oraz chirurgów plastycznych. W ich skład wchodzą takie marki jak: amerykańska PCA Skin® przeznaczona do zaawansowanych peelingów chemicznych; koreańska Cell Fusion C stosująca nanocząsteczki i struktury lipozomalne dostarczające substancje aktywne w głąb skóry; hiszpański SKEYNDOR zawierający wyselekcjonowane składniki stworzone na bazie retinolu; polskie preparaty estGen stosowane w terapii odbudowy i regeneracji uszkodzonych tkanek; austriackie peelingi liftingujące PQAge stymulujące skórę do odnowy i regeneracji jej głębszych warstw.

Z pasji do zawodu…

Właścicielką salonu Ah! Beauty jest mieszkanka Wisły Wielkiej, Karolina Żurowska-Migas, absolwentka fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Warsaw Aesthetic Academy w dziedzinie kosmetologii i laseroterapii. Od wielu lat pragnęła otworzyć gabinet, w którym klienci poczują się komfortowo.  

Końcem listopada zeszłego roku, oferta Ah! Beauty została przedstawiona mieszkańcom Pszczyny. Kilkumiesięczna praca nad przygotowaniem szerokiej gamy zabiegów stawia Ah! Beauty w czołówce gabinetów świadczących najlepsze usługi dla osób w różnym wieku i o różnych potrzebach.    

- Jak mawiała Coco Chanel „Każda kobieta powinna mieć dwie cechy: klasę i urok”. Staram się stawiać na aktywny, zdrowy tryb życia i zachęcać ludzi do troski o swój wygląd. Często testuję różnego rodzaju kosmetyki, sprawdzam ich skład i właściwości, uczestniczę w szkoleniach, kongresach i sympozjach medycyny estetycznej. Pragnę pokazać współczesnym kobietom, że oprócz obowiązków domowych i zawodowych powinnyśmy zadbać o nasze potrzeby oraz znaleźć czas na relaks - mówi Karolina Żurowska-Migas.       

Procesy starzenia się skóry i zmiany w organizmie człowieka związane są z wiekiem, przemianą materii lub stresem. - Ważne jest by wcześnie zauważać niepokojące symptomy i w porę im zapobiegać, nim metody leczenia staną się długotrwałe i kosztowne. W salonie przyjmuję klientów, którzy pragną spojrzeć w lustro bez żadnych kompleksów. W większości są to kobiety, ale coraz częściej pojawiają się panowie, którzy chcą wyglądać atrakcyjnie. Ważna jest zmiana złych nawyków, dlatego w rozmowach z klientami zwracam uwagę na profilaktykę i odpowiednią pielęgnację ciała - dodaje Karolina Żurowska-Migas.   

Z bogatą ofertą salonu Ah! Beauty warto zapoznać się na stronie internetowej oraz facebookowym i instagramowy fanpage’u, na których przeczytać można o wszystkich nowościach oraz specjalnych promocjach i rabatach na wybrane zabiegi. 

Na hasło pszczynska.pl -15% na pierwszy dowolny zabieg!

Pszczyna, ul. Kopernika 15, tel. 506 273 496

(obok Media Expert, parking przy salonie)

www.ahbeauty.pl  /  www.facebook.com/AhBeauty

Tomasz Gruca

T G+ F

Zobacz także

Stypendia dla 3 uczniów ZSO w Pawłowicach
Stypendia dla 3 uczniów ZSO w Pawłowicach
Od 5 lipca niezwykłe koncerty w sieci
Od 5 lipca niezwykłe koncerty w sieci
Jak zagłosować poza miejscem zamieszkania?
Jak zagłosować poza miejscem zamieszkania?
ZO ŚZGiP proponuje zmiany w finansowaniu i organizacji oświaty
ZO ŚZGiP proponuje zmiany w finansowaniu i organizacji oświaty
Mniej zdarzeń na drogach, ale więcej kradzieży
Mniej zdarzeń na drogach, ale więcej kradzieży
Wznowienie wyłożenia ewidencji gruntów i budynków
Wznowienie wyłożenia ewidencji gruntów i budynków
Drugi tydzień pszczyńskich półkolonii
Drugi tydzień pszczyńskich półkolonii
Sala gimnastyczna w Porębie na ukończeniu
Sala gimnastyczna w Porębie na ukończeniu
Bieg Pszczyński w ograniczonym składzie
Bieg Pszczyński w ograniczonym składzie
Brak nowych zakażeń i sześciu ozdrowieńców
Brak nowych zakażeń i sześciu ozdrowieńców
Wojskowa Komenda Uzupełnień będzie promować się w Pszczynie
Wojskowa Komenda Uzupełnień będzie promować się w Pszczynie
Przesiądź się na kulturę! Koncerty w Centrum Przesiadkowym
Przesiądź się na kulturę! Koncerty w Centrum Przesiadkowym
Dni EKO Sąsiada
Dni EKO Sąsiada
Dopłaty do zakupu samochodu elektrycznego. Nawet 18 tys. złotych
Dopłaty do zakupu samochodu elektrycznego. Nawet 18 tys. złotych
SQL: 16