...i Goczałkowicach

17.07.2006, 13:10

W Goczałkowicach graja w cieniu.Uczestnicy turnieju siaktówki plażowej w Goczałkowicach

Osiem męskich par wzięło udział w turnieju siatkówki plażowej, który odbył się w sobotę w Goczałkowicach. Na jedynym w naszym regionie piaszczystym boisku, na którym zawodnicy grają w cieniu (wokół placu gry rosną dęby i klony) zwyciężył duet z Brzeszcz: Marek Drobisz-Miłosz Gąsiorek. Siatkarze ci pokonali w meczu finałowym zawodników z Czechowic: Pawła Kristofa-Sebastiana Piotrowskiego 2:1 (15:10, 11:15, 15:9).

Trzecie miejsce w turnieju, który zorganizowany został przez GOSiR Goczałkowice-Zdrój, zdobyli: Adrian Wiewióra-Krzysztof Błachut. Mieszkańcy Zabrzega w “małym finale”okazali się lepsi od pary Smółkowski-Zając. Wiewióra-Błachut wygrali 2:0 (15:13, 15:13). (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01  01