17.09.2006, 15:24 |
Kandydaci do Rady Gminy Kobiór (kolejno: okręg wyborczy, nazwa komitetu, numer na liście, nazwisko i imiona kandydata, wiek, miejsce zamieszkania)
OKRĘG 1 ( ul. Agatowa, ul. Bluszczowa, Centralna od nr 61, Cicha, Kodowa, Liliowa, Rubinowa,Zachodnia, Żeńców, Leśników, Żołędziowa, Składowa, Turystyczna, Zaleśna)
KWW Społeczny Komitet
1. Figołuszka Alojzy Benedykt, 53 lata, Kobiór
2. Kłos Eryk Robert, 65 lat, Kobiór
3. Mazur Jerzy Janusz, 51 lat, Kobiór
KWW Kobiórska Wspólnota
1. Goździk Katarzyna, 45 lat, Kobiór
KW Ruch Autonomii Śląska
1. Staszek Józef Tadeusz, 52 lata, Kobiór
KWW ”DO NOWEJ RADY GMINY KOBIÓR”
1. Jurzykowski Romuald Leszek, 59 lata, Kobiór
2. Kołodziejczyk Tadeusz Paweł, 43 lata, Kobiór
3. Lukas Marek Fryderyk, 40 lat, Kobiór.
OKRĘG 2 (ul. Centralna od nr 1 do 59, ul. Kobiórska, Olszewskiego, Plichtowicka, Poprzeczna, Prosta, Tuwima, Żelazna)
KW Ruch Autonomii Śląska
1. Kłakus Piotr Józef, 63 lata, Kobiór
2. Mazurczyk Józef Kazimierz, 50 lat, Kobiór
KWW ”DO NOWEJ RADY GMINY KOBIÓR”
1. Grolik Marian Jan, 53 lata, Kobiór
2. Janyga Elżbieta Krystyna, 51 lat, Kobiór
3. Nowok Agnieszka Katarzyna, 31 lat, Kobiór
KWW KOBIÓRSKA WSPÓLNOTA
1. Wilk Eugenia Maria, 57 lat, Kobiór
KWW Niezależny Komitet Wyborczy do Rady Gminy Kobiór
1. Musiał Irena, 38 lat, Kobiór
KWW Społeczny Komitet
1. Kłakus Piotr Henryk, 57 lat, Kobiór
2. Kotrys Stanisław, 48 lata, Kobiór
3. Tetla Piotr Rafał, 59 lat, Kobiór
OKRĘG 3 ( ul. Bartnicza, Borowa, Jasna, Łukowa, Orla, Zmienna)
KWW Ruch Autonomii Śląska
1. Kłakus Piotr Robert, 40 lat, Kobiór
2. Malcharek Jan Tadeusz, 45 lat, Kobiór
KWW Społeczny Komitet
1. Jastrzemska Mirosława Maria, 44 lata, Kobiór
2. Laskowski Adam Florian, 39 lat, Kobiór
3. Matera Jan Józef, 57 lat, Kobiór
KWW Niezależny Komitet Wyborczy do Rady Gminy Kobiór
1. Kmiecik Mariusz Krzysztof, 32 lata, Kobiór
2. Krzyżowski Marcin Jan, 34 lat, Kobiór
3. Liszowski Marian Ludwik, 60 lat, Kobiór
KWW KOBIÓRSKA WSPÓLNOTA
1. Szpak Bogdan Krzysztof, 50 lat, Kobiór
KWW ”DO NOWEJ RADY GMINY KOBIÓR”
1. Sawicki Przemysław Andrzej, 40 lat, Kobiór
2. Tymochowicz Agnieszka, 34 lata, Kobiór
OKRĘG 4 (ul. Błękitna, Boczna, Ołtuszewskiego, Promnicka, Rodzinna, Rolna, Rzeczna, Jankowicka, Jedność)
KWW Niezależny Komitet Wyborczy do Rady Gminy Kobiór
1. Cioska Bożena Danuta, 59 lat, Kobiór
2. Mazur Bernard Jan, 49 lat, Kobiór
3. Ryguła Joachim Augustyn, 69 lat, Kobiór
4. Świerkot Czesław Walenty, 53 lata, Kobiór
KWW ”DO NOWEJ RADY GMINY KOBIÓR”
1. Kozik Bogusław Marian, 55 lat, Kobiór
2. Tymochowicz Tomasz Piotr, 33 lata, Kobiór
3. Plichta Tomasz Wojciech, 36 lat, Kobiór
4. Gruszka Czesław Andrzej, 52 lata, Kobiór
KWW KOBIÓRSKA WSPÓLNOTA
1. Zaremba Bronisława Elżbieta, 56 lat, Kobiór
KW Ruch Autonomii Śląska
1. Kalinowski Marek Bernard, 43lat, Kobiór
2. Kozyra Arkadiusz, 30 lat, Kobiór
KW Społeczny Komitet
1. Tomaszczyk Edward Czesław, 50 lat, Kobiór
2. Galbierz Józef Piotr, 54 lat, Kobiór
3. Pawłowski Ludwik Piotr, 59 lat, Kobiór
4. Panek Dariusz Zbigniew, 30 lat, Kobiór
OKRĘG 5 (ul. Hibnera, Wróblewskiego, Wodna, Wąska, Wspólna, Wiosenna, Wschodnia, Stobika)
KWW Niezależny Komitet Wyborczy do Rady Gminy Kobiór
1. Grolik Adam Mieczysław, 33 lata, Kobiór
2. Targiel Jan, 65 lat, Kobiór
KWW KOBIÓRSKA WSPÓLNOTA
1. Fojcik Krzysztof Jan, 24 lata, Kobiór
KW Ruch Autonomii Śląska
1. Brańczyk Alojzy Tomasz, 46 lat, Kobiór
2. Jucha Roman Józef, 56 lat, Kobiór
KWW ”DO NOWEJ RADY GMINY KOBIÓR”
1. Lazar Marek Henryk, 57 lat, Kobiór
2. Paździor Wojciech Tomasz, 31 lat, Kobiór
KWW Społeczny Komitet
1. Grolik Krzysztof Czesław, 43 lat, Kobiór
2. Paliczka Wojciech Adam, 25 lat, Kobiór.
agw