„Noc duchów w Pszczynie”

14.05.2011, 13:50

Pszczyna

NOCNA GRA KSIĄŻĘCA ATRAKCJĄ NOCY MUZEÓW W PSZCZYNIE

W sobotę 14 maja br. tuż po zmroku duchy dawnych mieszkańców zamku i miasta pojawią się w Pszczynie, aby zakłócić spokój gości Nocy Muzeów.

Nie bój się i wyjdź zjawom na spotkanie, a jedna z nagród gry może być Twoja!


Czym jest Nocna Gra Książęca ?

Nocna Gra Książęca to bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych gra miejska, która od 2009 roku jest atrakcją programu Nocy Muzeów w Pszczynie. Każda kolejna edycja gry przybliża inne ciekawe oblicza miasta i jego słynnych mieszkańców. W 2009 roku uczestnicy gry tropili legendarny sznur pereł księżnej Daisy, a rok później szukali zaginionego rogu myśliwskiego starego księcia Hochberga. Obie te postaci i wiele innych będzie można spotkać w trakcie tegorocznej edycji. Duchy wrócą do Pszczyny, by sprawdzić jak wiele się tu zmieniło od czasu ich odejścia w zaświaty. Zanim znikną wraz z pierwszym pianiem koguta zażądają od uczestników gry wykonania dla nich różnych nietypowych zadań. Na najlepszych uczestników gry czekają nagrody ufundowane przez Sponsora.

Gra rozpocznie się o 20.20, a uroczyste zakończenie zaplanowano na 23.00.


Dla kogo gra?

Nocna Gra Książęca to dwugodzinna impreza łącząca scenariuszowe gry terenowe, podchody, elementy gier komputerowych i RPG. Do udziału w grze zachęcamy osoby w każdym wieku, które chcą w ciekawy i aktywny sposób poznać najciekawsze miejsca w Pszczynie.

Jak wziąć udział w grze?

Do udziału w grze niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się w dniu gry od 17.00 do 20.00 w Biurze Informacji Turystycznej w Bramie Wybrańców na Rynku. W grze można brać udział indywidualnie lub w zespołach do 4 osób. Przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Rejestracja może zakończyć się wcześniej w razie wyczerpania limitu 400 miejsc w grze.

Aby zagwarantować sobie miejsca w grze można skorzystać z internetowej rezerwacji miejsc, która zostanie otwarta na kilka dni przed terminem imprezy na stronie gry www.gra.pszczyna.pl.


Kto za tym stoi?


Organizatorami gry są: Urząd Miejski w Pszczynie i Pszczyńskie Centrum Kultury, a producentem wykonawczym firma Silesia Events.

Regulamin


(źródło: UM Pszczyna)

akm

T G+ F

Zobacz także

Najnowsza część sagi „Zmierzch” – „Zaćmienie”
Najnowsza część sagi „Zmierzch” – „Zaćmienie”
 „Twój na zawsze” w Cinema City
„Twój na zawsze” w Cinema City
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18