„Mikołajek” na Mikołajki, czyli pełna przygód premiera w Cinema City

04.12.2009, 13:09

Artykuł sponsorowany:

Już od 4 grudnia, kina Cinema City w całej Polsce zapraszają wszystkich wielbicieli „Mikołajka” na długo wyczekiwaną filmową adaptację serii opowiadań autorstwa René Goscinny i Jean-Jacques Sempé o niesfornym chłopcu i jego paczce.

Podczas premierowego weekendu, 5-6 grudnia, kina Cinema City przygotowały mikołajkowe atrakcje. Młodzi i starsi widzowie będą mogli wykazać się wiedzą o ulubionym bohaterze i uczestniczyć w zajęciach klasy Mikołajka prowadzonych przez nauczyciela Rosoła. Dla wszystkich przygotowaliśmy wesołe nagrody oraz świąteczne puszki z płatkami Cini Minis i Śmiejżelkami.

„Mikołajek” to pierwsza i długo oczekiwana ekranizacja znanej na całym świecie serii opowiadań autorstwa René Goscinny i Jean-Jacques Sempé, która doczekała się wreszcie filmowej adaptacji. Film od kilku tygodni podbija serca Francuzów. Choć Mikołajek narodził się 50 lat temu, dziś tak samo jak pół wieku temu, swoimi przygodami bawi czytelników, a od 4 grudnia także widzów w całej Polsce. Na jego przygodach wychowało się już kilka pokoleń, a opowiadania o jego perypetiach na dobre wpisały się do kanonu światowej literatury dziecięcej. „Mikołajek” swym urokiem i żartem zachwyca jednak zarówno dzieci, jak i dorosłych, a rezolutny chłopiec, który jest tytułowym bohaterem uważany jest za jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci literackich.

W jakie kłopoty wpakuje się Mikołajek wraz ze swoją paczką - Rufusem, Alcestem, Ananiaszem i innymi? Czym zaskoczy nauczyciela Rosoła i wprowadzi w zakłopotanie rodziców? Dla wszystkich widzów, niezależnie od wieku, pragnących poznać odpowiedzi na te pytania i zobaczyć „Mikołajka” na wielkim ekranie, Cinema City zaprasza na wyjątkowy mikołajkowy weekend 5-6 grudnia.
Na widzów kin Cinema City w całej Polsce czekają specjalne atrakcje, m.in.: Konkurs na Świąteczną Skarpetę, a także specjalnie zaaranżowana Klasa Mikołajka, w której zajęcia poprowadzi nauczyciel Rosół, a uczniowie będą mieli szansę rzucać teczką, malować, posłuchać opowieści o Mikołajku czy też sprawdzić swoją znajomość przygód małego bohatera.

Dla najlepszych uczniów „Klasy Mikołajka” Cinema City, Cini Minis i Smiejżelki przygotowały pyszne upominki! Na starszych fanów również czekają niespodzianki, o których informacji warto szukać na stronach facebook.com oraz nasza-klasa.pl. Bo najlepszym prezentem na Mikołajki w tym roku jest „Mikołajek” w Cinema City.Cinema City
Centrum Handlowo - Rozrywkowe Gemini Park
Bielsko- Biała
ul. Leszczyńska 20

(33) 485-39-39

akm

T G+ F

1

1
1
1

Zobacz także

„Jak zostać królem” przedpremierowo w Cinema City!
„Jak zostać królem” przedpremierowo w Cinema City!
„Artur i zemsta Maltazara” w Cinema City
„Artur i zemsta Maltazara” w Cinema City
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18