42 mandaty w cztery godziny

Powiat02.10.2017, 15:14

Wyniki ostatnich działań pszczyńskiej drogówki udowodniły, że w dalszym ciągu kierowcy mają problem z przestrzeganiem przepisów dotyczących prędkości.

Pokazały to wyniki czwartkowej akcji „NIE - dla prędkości”. 42 mandaty karne, to bilans czterogodzinnej kontroli prędkości tylko na DW 935.

- Ta ilość mandatów dowodzi, że nie dbamy ani o swoje bezpieczeństwo, ani o to, co stanie się z podróżującymi z nami pasażerami, a także z innymi użytkownikami ruchu. Musimy sobie uświadomić, że wypisane w tak krótkim czasie 42 mandaty karne to potencjalne 42 zdarzenia na drodze. To tyle możliwych tragedii, których skutki zaważyłyby o losach wielu osób. Z takiej perspektywy, punkty karne i obowiązek uregulowania kwoty widniejącej na druku to pewnego rodzaju przestroga i przypomnienie, że na drodze nie jesteśmy sami – mówi asp. szt. Karolina Błaszczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Policja kolejny raz apeluje do kierowców o rozsądek! Nie warto się śpieszyć, nie warto ryzykować, a należy pamiętać o innych i o tym, że na drodze liczą się sekundy, które często decydują o ludzkim życiu.

(źródło: KPP Pszczyna)

jack

T G+ F

Zobacz także

Kolejny poszukiwany w rękach policjantów
Kolejny poszukiwany w rękach policjantów
gorący temat
Piasek: zderzenie Pendolino z autem. Jedna osoba w szpitalu
Piasek: zderzenie Pendolino z autem. Jedna osoba w szpitalu

Komentarze:

pisdu 2017-10-03 godz. 15:34
Ja nie podważam karania za wykroczenia,karać bez litości ale robić to na wyścigi? No nie ogarniam. Pozdrawiam.
Michał 2017-10-03 godz. 12:45
I bardzo dobrze, niech łapią wszystkich co przekraczają prędkość. Jak kilka razy dostaną mandat, to odechce się im przekraczania prędkości.
SW 2017-10-03 godz. 12:13
@pisdu To nie świat oszalał, to kierowcy oszaleli.Jest bardzo prosty sposób na uniknięcie mandatów, wystarczy przestrzegać przepisów.
pisdu 2017-10-02 godz. 21:03
Nowy miernik w Policji? Mandaty na czas? Świat oszalał.
treść:
autor:

SQL: 17