10. Goczałkowicki Rajd Rowerowy

Goczałkowice-Zdrój25.08.2019, 13:43

Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają rodziny z dziećmi, młodzież, jak i seniorów do udziału w jubileuszowym, 10. Goczałkowickim Rajdzie Rowerowym pod patronatem Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój. Rajd odbędzie się 25 sierpnia br.

W tym roku trasa będzie nieco inna, niż w poprzednich edycjach. Jej długość będzie liczyć ok. 20 km, a prowadzić będzie ścieżkami przyrodniczymi, drogami publicznymi oraz drogami transportu rolnego na terenie Goczałkowic-Zdroju i sołectwa Łąka.

Przejazd odbędzie się w formie kolumny rowerowej. Start i meta zlokalizowane będą na terenie GOSiR-u Goczałkowice-Zdrój. Po dotarciu na metę organizatorzy zapraszają wszystkich na gorący poczęstunek oraz konkursy z nagrodami.

Warunki uczestnictwa

Zbiórka: GOSiR Goczałkowice-Zdrój (ul. Wisławy Szymborskiej 1), godz. 13.30, wyjazd na trasę - godz. 14.00, powrót ok. 15.30.

Zapisy: telefonicznie tel. 32 212 74 24 lub w biurze GOSiR w godzinach 7.30-15.30.

Start zapisów od 15 lipca, zapisy potrwają do 11 sierpnia 2019 roku. Zgłaszając należy podać imię i nazwisko oraz rozmiar koszulki. Koszulki będą wydawane w dniu imprezy, w biurze zawodów (w godzinach 12.00-13.30), po podpisaniu niezbędnych oświadczeń oraz zgód. Biuro zawodów będzie zlokalizowane na miejscu zbiórki.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych obowiązuje limit zgłoszeń do 300 osób.

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem rajdu.

(Źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój)

KK

T G+ F

Zobacz także

Trzeci sezon Pszczyńskiego Roweru Miejskiego
Trzeci sezon Pszczyńskiego Roweru Miejskiego
W Goczałkowicach-Zdroju też będzie można pożyczyć rowery
W Goczałkowicach-Zdroju też będzie można pożyczyć rowery
Wybrano projekt graficzny logo Goczałkowic
Wybrano projekt graficzny logo Goczałkowic

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18