10 lat POSiR-u - na parkiecie siatkarki BKS-u i Dąbrowy Górniczej

Pszczyna05.09.2017, 09:34, aktualizacja: 12:34

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia działalności. Z tej okazji zaprasza na wspólne świętowanie w sobotę, 9 września.

Impreza będzie odbywać się pod hasłem „Pierwsza dziesiątka". W jej programie znalazły się: Turniej Siatkówki Młodziczek, Piłkarska Liga Maluchów, Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów, Plenerowy Turniej Badmintona, Turniej Boule, a także mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją samorządowców oraz dziennikarzy.

Zwieńczeniem jubileuszowego pikniku będzie towarzyski mecz siatkarskich zespołów występujących w ekstraklasie kobiet, w którym zmierzą się: BKS Profi Credit Bielsko-Biała i MKS Dąbrowa Górnicza. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17.00 i powinno być nie lada gratką dla kibiców nie tylko dlatego, że na przeciw siebie staną dwie uznane na siatkarskim rynku marki. Trenerką MKS-u Dąbrowa Górnicza jest Magdalena Śliwa, zaś kapitanem BKS-u Aleksandra Jagiełło. Obie panie tworzyły słynny zespół „Złotek” i pod wodzą trenera Andrzeja Niemczyka dwukrotnie zdobyły mistrzostwo Europy.

Oprócz emocji sportowych do dyspozycji będą „dmuchańce”, stoisko gastronomiczne oraz animacje dla dzieci z malowaniem twarzy na czele. 

W czasie imprezy będzie można wesprzeć Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Uczniom z Upośledzeniem Umysłowym przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie „RAZEM”.

(źródło: POSiR Pszczyna)

jack

T G+ F

Zobacz także

Powiat otrzymał promesę. Będzie remont na ul. Staromiejskiej
Powiat otrzymał promesę. Będzie remont na ul. Staromiejskiej
Świecili na niebiesko, by zwrócić uwagę na osoby z autyzmem
Świecili na niebiesko, by zwrócić uwagę na osoby z autyzmem
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18