- - - - Kalendarz wygrali... - - - -

27.12.2006, 16:55

Zasypaliście nas mailami z odpowiedziami na nasz kalendarzowy” konkurs. Do wczoraj przyjmowaliśmy Wasze maile, dzisiaj wyłoniliśmy pięciu szczęśliwców, do których trafią kalendarze Muzeum Piwowarstwa w Tychach.

Jeszcze dzisiaj otrzymacie maile z informacją, że to właśnie Wy wygraliście kalendarz. A szczęśliwcami zostali: Łukasz, Edyta, Marcin, Dawid oraz Mateusz cieciu”. Nasz Zespół redakcyjny postanowił przyznać także dodatkową nagrodę internaucie o nicku cieciu” za najbardziej pomysłową odpowiedź na zadane przez nas pytanie. Będą to: koszulka, kufel oraz otwieracz - wszystko z logiem Tyskiego. Zwycięzcom gratulujemy!Poniżej możecie przeczytać dlaczego kalendarz powinien trafić własnie do Mateusza.

Kolor oczu: piwne
Wykształcenie: zs nr 7 w Tychach zwany dawniej „Browarnikiem”
Ulubione piwo: Tyskie gronie zwłaszcza te na degustacji w muzeum
Hobby: Birofilistyka a dokładniej zbieranie podstawek pod piwo
Wspomnienia z dzieciństwa: wypijanie dziadkowi piany z kufla piwa

Nawet miejscowość w której mieszkam Wola ma tyle samo liter co słowo Piwo, ale idźmy dalej po przestawieniu kilku liter, odjęciu kilku i dodaniu kilku liter od słowa Wola powstaje słowo TYSKIE :)

A więc całe moje dotychczasowe życie jest związane z Piwem i wszystko się wokół niego kręci, więc myślę że byłby to najlepszy prezent i jak najbardziej trafny...- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
informacja z 20.12.06


Różne oblicza Tyskiego Muzeum Piwowarstwa są motywem przewodnim nowego kalendarza, który jest nagrodą dla naszych Internautów.

Każda karta to inspirowane porą roku ujęcie Browaru. Pokryta śniegiem willa dawnego dyrektora, zatopiona w zieleni bednarnia czy otulone jesiennym słońcem historyczne piwnice toszeckie – to tylko niektóre obrazki. Towarzyszą im ilustrowane wizerunkami dawnych etykiet opowieści i anegdotki rodem z bogatej historii tyskiego browaru. Efekt dopełnia elegancki papier.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać kalendarz? Wystarczy wysłać do nas maila na adres poczta@infopres.pl i napisać, dlaczego właśnie do Ciebie powinien trafić ten elegancki kalendarz Browaru Tyskiego. Nagrodzimy pięć najlepszych odpowiedzi, na które czekamy do 27 grudnia 2006 roku.

pin

T G+ F

Zobacz także

Pszczyński kalendarz robi furorę [FILM]
Pszczyński kalendarz robi furorę [FILM]
Podaruj laurkę i wygraj!
Podaruj laurkę i wygraj!
Złap wodę! I podaj dalej!
Złap wodę! I podaj dalej!
6 sierpnia: Aktualny raport o sytuacji epidemiologicznej
6 sierpnia: Aktualny raport o sytuacji epidemiologicznej
Wracają obostrzenia na terenie naszego powiatu
Wracają obostrzenia na terenie naszego powiatu

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18